شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید خانه
نویسنده پیام
دوست جدید
*

وضعيت : آفلاین
اعتبار: 0
سپاس کرده: 0
0 بار سپاس شده در 0 ارسال

حالت من: هیچ کدام

ارسال: #1
خرید خانه
سلام دوستان عزیز
حتما بسیاری از شما، تابحال بارها خونه های مختلفی رو برای خرید یا اجاره دیدید و شاید خیلی از شما استاد تشخیص مزایا و معایب یک خونه باشید.
این روزها من و همسرم با بودجه ای نسبتا کم دنبال خرید خونه هستیم و چون پولمون کمه همه مواردی که بهمون معرفی میشن ایرادهایی دارند مثلا: پارکینگ ندارند، یا طبقه سوم و چهارم بدون آسانسور هستند، یا خیلی کوچیکن و یا بالکن ندارند. بعضی خونه ها هم همه چیزشون خوبه اما محله خوبی ندارند. و هزاران مشکل دیگه که این روزها ما باهاشون مواجه میشیم.
حالا از شما دوستان کمک میخوام. به نظرتون توی خرید یک خونه نسبتا کوچیک (بین 50 تا 65 متر مثلا) به نظرتون وجود داشتن یا نداشتن چه چیزهایی کمک میکنه؟ چه خونه ای بخریم که اگر روزی امکان عوض کردنش رو داشتیم بتونیم راحت بخریم. کلا ممنون میشم تجربه هاتون و نکاتی که سراغ دارید رو اینجا با من در میون بگذارید.
پیشاپیش از لطف همگی ممنونم.
امضای Maha92 :

A00 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
A00 (116)
01-21-2018 11:54 AM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمای خرید مسواک و خمیردندان Shayan 1 1,932 04-18-2013 11:21 PM
آخرین ارسال: pari
  آشنایی با خرید طلا مهسا 0 1,341 03-27-2013 03:43 PM
آخرین ارسال: مهسا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان